Як вибрати клітку для птахів

24 / 01 / 2023

Однією з основ володіння птицею є надання вашому вихованцю достатнього життєвого простору. З усіма сьогоднішніми розмірами, кольорами та моделями клітин для птахів легко розгубитися при покупці будинку для вашого вихованця. Хоча здається, що існує нескінченний вибір, коли справа доходить до доступних типів клітин для птахів, є кілька простих рекомендацій, які ви можете запам`ятати, які зроблять процес вибору набагато простіше.

Розташування та розміщення

Перше з цих правил полягає в тому, щоб вирішити, де розташовуватиметься клітина для вашої птиці, і робити вибір, ґрунтуючись на цьому. Місце має бути далеко від вікон та протягів, але в активній частині вашого будинку, щоб стимулювати соціальний розвиток вашого вихованця.

Вибір правильного розміру

Далі, звичайно ж, потрібно пам`ятати про розмір вашого птаха. У той час як зяблик або канарка можуть утримуватися в невеликому просторі, більші птахи потребують клітин більшого розміру, і завжди краще купувати найбільшу клітину для вашої птиці. Перебування птиці в надто маленькій клітині може призвести до небажаної поведінки, такої як крик, укуси, психологічні розлади та вищипування пір`я, і ​​це лише деякі з них. Хороша клітка має бути досить великою, щоб птах міг комфортно ходити, повністю розправляти та махати крилами. Не забудьте взяти до уваги простір, який буде втрачено, коли ви додасте пташині жердини, миски для їжі та іграшки!

Відстань між лозинами

Ще одна річ, на яку слід звернути увагу при виборі клітини, – це відстань між стрижнями. Меншим птахам, таким як папуги та нерозлучники, потрібні клітини з лозинами на відстані не більше 15мм один від одного, щоб вони не протиснулися або не застрягли між лозинами. Багато власників птахів були здивовані, виявивши, що їхні вихованці вміють тікати! Ті, у кого є більші птахи, повинні шукати поперечини, які розташовані горизонтально, а не вертикально, щоб дати вашій птиці можливість лазити і тренуватися.

Форма та стиль

Стиль клітини також є важливим фактором. На думку деяких ветеринарів, круглі клітини шкідливі для психологічного здоров`я папуг, тому краще вибрати кутову клітку. Клітки можна або повісити, або поставити на підставку, вони бувають різних розмірів і форм, щоб вмістити будь-які види птахів.

Якість 

Оцініть загальну якість пташиної клітки, перш ніж купити її. Клітина виглядає міцною? Чи є незакріплені деталі, чи гострі краї? Кращі клітини виготовлені з нержавіючої сталі, яка не токсична, легко чиститься і не розколюється. Основна функція пташиної клітини - захищати її - переконайтеся, що будинок вашої птиці не становить небезпеки для її здоров`я та благополуччя.

Правильно спроектована пташина клітка, як правило, служить птиці та її власнику багато років і приносить задоволення. Ви повинні пам`ятати, що ваш птах проводитиме багато часу у своїй клітці. Наповніть клітинку вашого птаха барвистими іграшками, жердинами та аксесуарами, щоб вона добре розважалася. Після невеликого планування та ретельного прийняття рішень ви зможете вибрати клітину, яка буде відповідати всім вашим очікуванням, а також забезпечить вашій птиці безпечний, міцний та надійний життєвий простір.

Версия для печати

(нет товаров)

Оформить заказ

Статьи

Як вибрати клітку для птахів

вибір клітки для птаха...

Цветовые мутации у птиц

разведение птиц, окрас попугаев...

Птица Говорун

Как научить попугая говорить, как научить попугая разговаривать,говорящие попугаи...

Архив

Новости

04.01.2023З Новим роком 2023!

legit mail order bride Нехай Новий рік пренесе Перемогу та Мир нашій Україні!...

07.01.2022З Новим роком та Різдвом Христовим!

З Новым роком! З Різдвом Христовим! Бажаємо Вам творчої наснаги, завзяття в роботі, миру, благопол...

31.12.2020График работы магазина на период Новогодних праздников

  В период Новогодних праздников магазин будет работать в следующем режиме:31 декабря и 1, 2...

07.03.2020С 8 Марта!

  С Международным женским днем!Пусть будет много счастья в нём,И красоты, сюрпризов ярких,И ...

24.12.2019График работы магазина в период Новогодних праздников

Дорогие друзья, поздравляем вас с Новым годом и Рождеством! Желаем вам в грядущем году м...