Марфлоксин 20 мг таблетки антибиотик №10 КРКА

Версия для печати

Марфлоксин 20 мг таблетки антибиотик №10 КРКАувеличить
Артикул: 28305
(239.00 Грн.)

Купить  дешево и недорого Марфлоксин 20 мг таблетки антибиотик №10 КРКА
Описание

Марфлоксин таблетки застосовують для лікування собак і кішок при захворюваннях органів дихання, шлунково-кишкового тракту і сечостатевої системи, інфекцій шкіри, м'яких тканин і отитів, інфікованих ран та інших захворювань бактеріальної та мікоплазмової етіології, збудники яких чутливі до марбофлоксаціну.

  Особенности
 • Назначение: Антибактериальные препараты
 • Тип продукции: таблетки
 • Производитель: Krka
 • Код: 28305
 • Категории: Ветеринарные препараты
 • Вес/объем товара: 10тб

Марфлоксин таблетки в якості діючої речовини містить марбофлоксацін 5 мг, 20 мг або 80 мг в одній таблетці, і допоміжні речовини - моногідрат лактози, повідон, кросповідон, магнію стеарат, м'ясний ароматизатор, гідрогенізована касторова олія, дріжджовий порошок, діоксид кремнію Колодний безводний.

Марфлоксин таблетки випускають розфасованими в блістери, упаковані в картонні коробки з інструкцією із застосування.

Зберігати лікарський препарат слід в упаковці виробника, окремо від харчових продуктів і кормів, в сухому, захищеному від світла місці, при температурі від 0ºС до 25ºС.

Термін придатності лікарського препарату при дотриманні умов зберігання - 2 роки з дня виготовлення.

Забороняється використовувати лікарський препарат після закінчення терміну придатності.

Зберігати лікарський препарат слід в місцях, недоступних для дітей.

Марбофлоксацин відноситься до групи фторхінолонів і володіє широким спектром бактерицидної дії, заснованого на пригніченні реплікації бактеріальної ДНК.

Марбофлоксацин активний відносно грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, в т.ч. Escherichia coli, Salmonella typhimurium, Citrobacter freundii, Enterobacter cloacae, Serratia marcescens, Morganella morganii, Proteus spp, Klebsiella spp, Shigella spp, Pasteurella spp, Haemophilus spp, Moraxella spp, Pseudomonas spp, Brucella canis, Staphylococci, Streptococci, а також Mycoplasma spp . та ін.

Після перорального введення препарату марбофлоксацін добре всмоктується в шлунково-кишковому тракті і проникає в усі органи і тканини організму. Біодоступність майже 100%. Максимальна концентрація в крові досягається через 2,0 години, період напіввиведення становить у собак 14 годин, у кішок 10 годин. Виділяється марбофлоксацін з організму тварин в основному в незміненому вигляді з сечею і жовчю.

Марбофлоксацін таблетки за ступенем впливу на організм відноситься до малонебезпечних речовин (4 клас небезпеки за ГОСТ 12.1.007-76).
Марфлоксин таблетки застосовують для лікування собак і кішок при захворюваннях органів дихання, шлунково-кишкового тракту і сечостатевої системи, інфекцій шкіри, м'яких тканин і отитів, інфікованих ран та інших захворювань бактеріальної та мікоплазмової етіології, збудники яких чутливі до марбофлоксаціну.

Протипоказанням до застосування препарату Марфлоксин таблетки є підвищена індивідуальна чутливість тварини до компонентів препарату. Заборонено застосування Марфлоксин таблетки кошенятам молодше 2 місяців, щенятам молодше 12 місяців (цуценятам великих порід - молодше 18 місяців), а також тваринам з ураженнями центральної нервової системи.

Лікарський засіб застосовують тваринам один раз на добу, індивідуально в роздробленому вигляді з кормом або вводять примусово на корінь язика в добовій дозі 2 мг / кг живої маси тварини.

Тривалість лікування собак становить при інфекціях шкіри і м'яких тканин від 5 до 40 днів, при захворюваннях сечостатевої системи - від 10 до 28 днів, при захворюваннях органів дихання від - 7 до 21 дня.

При передозуванні у тварин можуть спостерігатися порушення діяльності нервової системи. Лікування симптоматичне.

Особливостей дії лікарського препарату при його першому застосуванні та скасування не встановлено.

Слід уникати пропуску чергової дози лікарського препарату, так як це може призвести до зниження терапевтичної ефективності. У разі пропуску однієї дози застосування препарату відновлюють у тому ж дозуванні і по тій же схемі.

При застосуванні препарату в рекомендованій дозі побічної дії у собак і кішок не виявлено. Можливі явища з боку шлунково-кишкового тракту, такі як блювота і розм'якшення стільця, які проходять після лікування і не вимагають відміни препарату.

Не рекомендується застосовувати Марфлоксін таблетки одночасно з катіонними препаратами (препаратами заліза, кальцію, магнію, алюмінію) через можливе зменшення всмоктування в шлунково-кишковому тракті, а також з хлорамфеніколом, макролідними антибіотиками і тетрацикліном.

16. Марфлоксин таблетки не призначений для лікування продуктивних тварин.
17. При роботі з Марфлоксин таблетками необхідно дотримуватися загальні правила особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені при роботі з лікарськими препаратами.

18. Людям з гіперчутливістю до марбофлоксаціну слід уникати прямого контакту з препаратом. При випадково потраплянні препарату на шкіру або слизові оболонки його необхідно негайно змити проточною водою з милом. У разі появи алергічних реакцій та / або при випадковому попаданні лікарського препарату в організм людини слід негайно звернутися в медичний заклад (при собі мати інструкцію із застосування препарату або етикетку).

Наличие Марфлоксин 20 мг таблетки антибиотик №10 КРКА


Минимальная сумма заказа 50 грн.

Если Вы не нашли нужный товар в нашем магазине, Вы можете скачать "электронный каталог производителя" , выбрать необходимый товар и уточнить у менеджера цену и наличие данного товара на складе. Если товара нет на складе, мы доставим Вам товар под заказ.


Как купить: Марфлоксин 20 мг таблетки антибиотик №10 КРКА

Для удобства наших клиентов купить Марфлоксин 20 мг таблетки антибиотик №10 КРКА в интернет зоомагазине ZverOK.in.ua можно достаточно легко и просто следующим образом:

 1. Позвонить по телефонам (050) 702-96-96, (068) 375-25-55 и получить консультацию относительно цены и приобритения товара в розницу или оптом;

 2. Заполнив электронную форму заказа или задать вопрос в режиме online, через форму обратной связи, а так же Вы можете связаться с менеджером по Skype: Zverok.in.ua

Оплата: Марфлоксин 20 мг таблетки антибиотик №10 КРКА

Клиенты, которые сделали заказ оплачивают товар зачислением денег на карту Приват банка или при получении товара (наложенным платежом).Мнения, обсуждения, отзывы
В данном разделе Вы можете оставить отзыв о данном товаре и написать свои замечания, которые будут доступны для чтения другим посетителям интернет магазина Зверь-ОК.Есть вопросы по марфлоксину 20 мг таблетки антибиотику №10 крка?(нет товаров)

Оформить заказ

Статьи

Болезни языка у животных

Гангрена языка у собак, Загибание языка, Острые воспаления языка, актиномикоз языка ...

Параинфекционный насморк у домашних птиц

Симптомы насморка, лечение насморка, профилактика насморка...

Трисульфон для лечения кроликов

лечение сальмонеллеза, пастереллеза, кокцидиоза, колибактериоза кроликов...

Воспаление подчелюстной железы

подчелюстная железа у животных, заболевание подчелюстной железы...

Крупный рогатый скот.

крупный рогатый скот,породы крупного рогатого скота,коровы...

Календарь cтельности коров.

коровы,cтельность,тельность коров,календарь тельности...

Выращивание и кормление цыплят.

цыплята,кормление цыплят,птица,выращивание цыплят,выращивание птицы...

Архив

Новости

15.06.2018Новинка! Органические шампуни для собак и кошек

Органический шампунь - это натуральное средство для купания животных в составе которого только нат...

08.06.2018Новинка! Сухой корм для кошек и собак

Новинка от украинского производителя кормов для животных сухой корм Dog Like и Cat Like - это...

06.06.2018Новый препарат с гиалуроновой кислотой Acti Vet-Plus

 Заболеванию суставов подвержено множеств...